SKU: ASIWJ2EDGKL-5.08-7P
ASIWJ2EDGKL-5.08-7P is a 7 Position PCB Terminal Block Connector, Pluggable Terminal Block, 5.08mm Spacing, Angled Wire Entry, Green Housing UL94V0, Nickel Plated Copper Alloy Metal Body,, 28-12 AWG, 15A, 300V