SKU: ASIWJ2EDGKLM-5.08-2P
ASIWJ2EDGKLM-5.08-2P is a 2 Position PCB Terminal Block Connector With Screw Locks, Pluggable Terminal Block, 5.08mm Spacing, Angled Wire Entry, Green Housing UL94V0, Nickel Plated Copper Alloy Metal Body,, 28-12 AWG, 15A, 300V