SKU: ASIWJ2EDGRG-5.08-4P
ASIWJ2EDGRG-5.08-4P is a 4 Position PCB Header, Horizontal, 5.08mm Pin Spacing, With Locking Tabs, For Use With Pluggable Terminal Blocks Equipped With Snap Locking Latches, Green UL94V0 Housing, UL Rating 15A, 300V