4 Position PCB Terminal Block, 3.81mm Pin Spacing, Subminiature, Horizontal Wire Entry, Screw Terminal Block, 30-18 AWG, CPA3.81-4VE
https://www.sourceasi.com/web/image/product.template/48981/image_1920?unique=737c2db
SKU: CPA3.81-4VE
The CPA3.81-4VE is a 4 position pcb terminal block with a green interlocking housing and pins on 3.81mm spacing. This 4 position pcb screw terminal block has horizontal wire entry. The housing of this 4 position, 3.81mm pin spacing pcb terminal block is UL94V0 rated and the metal body is a nickel plated copper alloy.