5 Position PCB Terminal Block, 3.81mm Pin Spacing, Subminiature, Horizontal Wire Entry, Screw Terminal Block, 30-18 AWG, CPA3.81-5VE
https://www.sourceasi.com/web/image/product.template/48983/image_1920?unique=2ffd6d8
SKU: CPA3.81-5VE
The CPA3.81-5VE is a 5 position pcb terminal block with a green interlocking housing and pins on 3.81mm spacing. This 5 position pcb screw terminal block has horizontal wire entry. The housing of this 5 position, 3.81mm pin spacing pcb terminal block is UL94V0 rated and the metal body is a nickel plated copper alloy.