8 Pin Terminal Connector, Modular, 10 mm, 30-16AWG, 300V, MRT1P10-8GR
https://www.sourceasi.com/web/image/product.template/49791/image_1920?unique=2ffc984
SKU: MRT1P10-8GR
ASI MRT1P10-8GR is an 8 Pin terminal connector with spring clamp wire terminations for 30 to 16 AWG wire. This pcb spring connector has a 10 mm pitch and horizontal wire entry. The orange tabs are pushed in to secure the wire in the terminal. This modular spring clamp terminal is completely modular whereby the end covers and the individual spring terminals can be separated from each other or added onto each other to create the exact number of positions needed for your printed circuit board application.