UTS250 MCCB | 175 Amp | 3 Poles | 600V AC Class | UTS250 Frame | Fixed Thermal, Fixed Magnetic Trip | Line & Load Side Lugs | UL489 | Molded Case Circuit Breaker | UTS250N-FTU-175A-3P-LL-UL
https://www.sourceasi.com/web/image/product.template/16854/image_1920?unique=9525b82
SKU: UTS250N-FTU-175A-3P-LL-UL
175 Amp Circuit Breaker, 3 Pole, Molded Case Circuit Breaker, Thermal Magnetic Circuit Breaker, UL 489 Listed, 250A Frame